DOŁĄCZ DO AKCJI

Rodzicu! Ty też możesz się zaangażować! Polska na niebiesko to kampania społeczna, mająca na celu uświadomić jak najwięcej osób czym jest autyzm. Mówiąc głośno o autyzmie zwiększamy świadomość, a także tolerancję wśród społeczeństwa. Niech jak najwięcej osób w Twoim mieście dowie się o akcji!

1. Pobierz list do władz, informujący o akcji i zachęcający do dołączenia.
2. Możesz także pobrać i wydrukować plakat i ulotkę informacyjną. Zostaw je w szkole, placówce terapeutycznej czy przedszkolu.
3. Poinformuj swoich znajomych o kampanii w mediach społecznościowych. Pobierz i zmień zdjęcie w tle!

Im więcej osób dowie się o akcji, tym zwiększy się akceptacja dla naszych dzieci!

 ZAANGAŻUJ SWOJĄ

PLACÓWKĘ EDUKACYJNĄ

Wiele dzieci i rodziców nie wie czym dokładnie jest spektrum autyzmu. Niewiedza rodzi nietolerancję i brak zrozumienia. Dlatego przygotowaliśmy Lekcję Autyzm® oraz scenariusze na szkół i przedszkoli, dzięki czemu wspólnie z nami mogą obchodzić Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Powiedz o Polsce na niebiesko nauczycielom i terapeutom!

KLUB RODZICÓW

Jesteś Rodzicem dziecka z autyzmem? Wiemy, że nikt nie zrozumie Cię lepiej niż drugi Rodzic. Dlatego powstał Klub Rodziców JiM, który łączy już ponad 4 000 Rodziców dzieci ze spektrum i innymi neurotrudnościami. Po to, żeby dać sobie wsparcie i zrozumienie. Żeby żaden Rodzic już nigdy nie pomyślał, że jest sam. Jeżeli jeszcze nie jesteś w Klubie Rodziców JiM – dołącz!

Wspierają nas

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15