X

Emil

Emil był radosnym chłopcem, którego cała rodzina uważała za młodego geniusza. Znał setki gatunków zwierząt i z pasją oglądał książki przyrodnicze. Jednak pewnego dnia zaczął się zmieniać. Autyzm – tak brzmiała diagnoza. Pojawił się niepokój, obawy o przyszłość Emila i to jak poradzi sobie w dorosłym życiu. Zawsze będzie potrzebował pomocy i wsparcia. Dzięki terapii Emil uczy się radzenia sobie z emocjami oraz otaczającym go światem.

MIKOŁAJ

Mikołaj został zdiagnozowany kiedy miał 2 lata i wtedy zmieniło się życie całej jego rodziny. Na początku było niedowierzanie, łzy i wzajemne obwinianie się. Szukanie odpowiedzi „dlaczego my?”. Mikołaj nie mówi, nie jest samodzielny, ale jego rodzina kocha go ponad życie. Bo Miki pokazuje uczucia całym sobą. Jest najważniejszym członkiem rodziny i aktywnie uczestniczy w jej życiu. Pomimo że wciąż spotykają się z nietolerancją, a wielu znajomych i bliskich odwróciło się od nich po diagnozie, Rodzice Mikołaja pozostają dumni i dziękują, że pojawił się w ich życiu!

ŁUKASZ

Łukasz ma 14 lat. Do tej pory nie mówi. Jednak jego miłość do bliskich widać na pierwszy rzut oka. Diagnoza zmieniła w ich życiu wszystko. Nagle radosny dwulatek zmienił się w nieobecnego chłopca, który funkcjonował w swoim świecie. Zmieniła się również Agnieszka, siostra Łukasza. Była przerażona, smutna, zła, a nawet zazdrosna o uwagę Rodziców. Dziś wszyscy dostrzegają radość chwil. Wiedzą, że razem mają niesamowitą siłę.

POMÓŻ OSOBOM Z AUTYZMEM

OD CIEBIE ZALEŻY JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO ŻYCIE EMILA, ŁUKASZA, MIKOŁAJA I TYSIĄCA INNYCH DZIECI Z AUTYZMEM W CAŁEJ POLSCE. STWÓRZMY RAZEM LEPSZY ŚWIAT DLA OSÓB Z AUTYZMEM.

Wspierają nas

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15